O nás

 Naše účetní firma působí ve svém oboru již 22 let, nejdřív jako fyzická osoba a nyní jako s.r.o.

Zpracováváme ekonomickou agendu desítkám klientů z Karviné a blízkého okolí ( Bohumín, Orlová, Havířov, Ostrava). Ale je třeba uvést i ten fakt, že našimi klienty jsou firmy z Prahy, Plzně, Brna a hojně z Olomouckého kraje.

Při naši činnosti dbáme na práva a zájmy našich klientů. Zpracováváme účetnictví jak fyzickým, tak i právnickým osobám a ke každému klientovi přistupujeme objektivně, s plným nasazením, ať se jedná o drobného podnikatele či velkou společnost. Naše služby poskytujeme externě, tedy v našich prostorách s veškerým moderním vybavením. Dle dohody jsme schopni naše služby provádět i v prostorách klienta.

Naše firma v současné době zaměstnává několik  zaměstnanců a spolupracuje s odborníky z oblasti daní přímých i nepřímých.
V případě potřeby či na žádost klienta zajistíme zpracování přiznání k daním z příjmů i v prodlouženém termínu podání, tedy do 30.června (tzv.odklad daňového přiznání). 

Našim klientům zaručujeme naprostou diskrétnost a mlčenlivost.
Samozřejmostí je, že naše firma je pojištěna proti škodám, které by mohly vzniknout v souvislosti s výkonem naší činnosti.

       

PARTEX REAL s.r.o.

Kontaktujte nás

PARTEX REAL s. r. o.

Hrnčířská 42/1

733 01 Karviná Fryštát

Email: partex@seznam.cz

Tel. kancelář: +420 775 554 377